O firmie Dream – dojarkidream

Dream – Nowoczesna Dojarka Dla Ciebie!

Firma  Dream powstała w Łodzi w 1990 roku. Jest od początku swego istnienia nie tylko naszym marzeniem o lepszej przyszłości dla nas i naszych rodzin. Jest narzędziem, które dzięki stałemu samokształceniu i chęci poznania świata dało nam odwagę w roku 1994 wprowadzić do oferty  artykuły związane z udojem mleka. Obecnie w programie mamy szeroką gamę części do dojarek – Interpuls – pulsatory, kolektory, myjnie automatyczne,  Spaggiari – gumy strzykowe, węże mleczne i podciśnieniowe oraz pozostałe elementy z gumy, silikonu, PCV mające kontakt z mlekiem, CTA – pompy podciśnieniowe Condor – elementy ze stali nierdzewnej,  ML Italian Filters – rurowe filtry do mleka, La Mecanica systemy podawania paszy dla krów uwiązanych i wolno chodzących , oraz kompletne dojarki w systemie rybia ość lub Swing over w pełnym wyposażeniu INTERPULS lub irlandzkiej firmy PEARSON . Produkty przez nas oferowane wykonywane są w kraju oraz importujemy z Włoch, Irlandii, Hiszpanii i Holandii. Na szczególną uwagę zasługują pulsatory elektroniczne serii LE/LP30 które dzięki nowoczesnej konstrukcji zapewniają stabilną pulsację nawet do 5m od pulsatora.

Firma Dream prowadzi sprzedaż hurtową na terenie Polski a także eksport do krajów byłego Związku Radzieckiego. Zajmujemy się również doradztwem z zakresu dojarek oraz wdrażaniem nowatorskich rozwiązań proekologicznych takich jak : wstępne schładzanie mleka z pompami membranowymi z 1-o lub 2-u stopniowymi wymiennikami ciepła, co oprócz zmniejszenia kosztów schładzania poprawia jego jakość, falowniki do  zasilania silników pomp podciśnieniowych, dzięki czemu możliwe jest zmniejszenie do 40% rozchodów energii elektrycznej w skali roku (zobacz: płytowy wymiennik ciepła).

Nowościami roku 2009 sa : MLEKOMAT – Automatyczny dystrybutor mleka pełnego oraz indywidualne środki higieny wymienia oparte na olejku ozonowym, olejkach eterycznych uzyskiwanych z ziół leczniczych i chelatach tj. minerałach połączonych z aminokwasami oraz z tej samej grupy preparaty poprawiające kondycję krów i cieląt zaraz po porodzie (np. siara w kapsułkach)  a także olejek ozonowy poprawiający skuteczność sztucznej inseminacji.

MLEKOMAT czyli Automatyczny dystrybutor mleka pełnego (prosto od krowy) (ADMP) jest urządzeniem pozwalającym producentowi pomiąć pośredników w sprzedaży mleka, przy zachowaniu jego wysokiej jakości zgodną z nomami EU. Stanowisko sprzedaży to wolnostojąca komora-schładzalnik  wewnątrz której, w temp.4°C zainstalowany jest izotermiczny zbiornik na mleko wyposzczony w  pompę dozująca , mieszadło, układ sterujący.  Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu MLEKOMAT może być kontrolowany przez Internet.

DREAM Spółka Jawna
Adres:
ul. Tetmajera 22 B
05-080 Izabelin CTelefon:
(22) 781 45 65
(22) 762 86 45e-mail:
magazyn@dojarkidream.pl

Dojarki rurociągowe, dojarki przewodowe, dojarki bańkowe, mierniki mleka, falowniki, zioła dla krów, drobiu, świń.