Hale udojowe z pomiarem mlekA, zarządzanie stadem, wykrywanie Rui

 Licznik miernik mleka MMX LED, Zarządzanie stadem, wykrywanie rui.

 

Licznik mleka MMX LED jest urządzeniem zliczającym ilość udojonego mleka z funkcją samo-ściągania aparatów udojowych, przekazuje dane do systemu zarządzania stadem krów, który może być połączony z systemem wykrywania rui.  

MMX LED : Liczniki mleka z czujnikiem przepływowym, dzięki 4 elektrodom mierzy z dokładnością 3 % . Mierzy ilość komórek somatycznych. Automatyczna stymulacja doju automatyczna, kontrola pulsacji.  Kontroluje obecność krwi w mleku.  Wyposażony jest w wyświetlacz LED na którym widać wykres ilości dojonego mleka i  ewentualne błędy.  Mierzy czas doju jednej krowy i wszystkich wydojonych na jednym stanowisku. Może sterować ilością paszy podawanej w czasie dojenia w hali udojowej. Można go podłączyć do programu zarządzana stadem. Sterowanie bramkami. Kontrola przewodniości układu myjącego i kolorowa sygnalizacja poziomu czystości czujnika przepływu. Obudowa o szczelności IP 67. Profi Bus dla sieci lokalnej Wi-Fi USB 3.0 * Ethernet *. Wyświetlacz Oled 1,69″. Wyświetlacz matrycowy o wysokiej rozdzielczości. Produkt energooszczędny. Zużycie 0,30 Amp. Zasilanie 12-24 V DC-Ac *

 

 

System zarządzania stadem MPC Milk Point Controller to system zarządzania, który pozwala na kontrolowanie systemu udojowego w czasie rzeczywistym, gdziekolwiek jesteś, czy to w domu, czy na polu podczas pracy. System zarządzania stadem połączony jest z poszczególnymi stanowiskami w hali udojowej. Zarządza alarmami, może je wysyłać sms-mi, w oparciu o zdalne połączenie oraz zdalny tryb zapisu danych na serwerze. Wszystkie dane będą zawsze dostępne na każdą ewentualność. MPC, to oprogramowanie zarządzające, z możliwością podglądu wszystkich danych udojowych w czasie rzeczywistym, pozwala na proste połączenie wszystkich punktów udojowych za pomocą tylko 1 kabla do transmisji danych do komputera z programem zarządzania stadem krów mlecznych. Generuje codzienny raport wszystkich list produkcji, inseminacji, alarmów i zabiegów medycznych. Ponadto MPC jest wyposażone w SMART AKTIVCOW, system zarządzania danymi do kontroli i oceny rui. MPC sprawdza temperaturę wody podczas mycia ,określając temperaturę wlotu i wylotu wody oraz czasy cyrkulacji.

Dojarki rurociągowe, dojarki przewodowe, dojarki bańkowe, mierniki mleka, falowniki, zioła dla krów, drobiu, świń.